15-16 ARALIK PAZARTESİ-SALI 20.00'DE: O SES TÜRKİYE

O SES TÜRKİYE’ de jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur.


Güncelleme: 12/12/2014 23:12:49

15-16 Aralık Pazartesi-Salı 20.00'de: O Ses Türkiye

YAYIN TARİHİ: 15 ARALIK PAZARTESİ – 16 ARALIK SALI 

YAYIN SAATİ : 20.00

 

O SES TÜRKİYE’ de jüri koltuklarında Gökhan Özoğuz, jürinin kıdemlisi Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye’de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur.

 

O SES TÜRKİYE ‘de geçen hafta; yarışmacılardan Sahil Ekmekçi “Haberin Var Mı?” şarkısını seslendirdi ve programa damgasını vurdu. Sakin tavırlarıyla dikkatleri çeken yarışmacı performansından sonra “Eziz Dostum” şarkısını seslendirdi ve tüm izleyenlerin beğenisini kazandı. Tüm jüri üyelerini etkilemeyi başaran yarışmacı, Ebru Gündeş’in takımına katıldı. 

 

O SES TÜRKİYE’ de bu hafta ise; yine birbirinden iddialı sesler yarışacak, jüri yeleri takımlarını tamamlamak için kıyasıya mücadele edecek. Eğlenceli dakikaların yaşanacağı programda jüri üyelerinin aralarında yaptığı espriler izleyenlere kahkaha tufanı yaşatacak. O Ses Türkiye Pazartesi ve Salı TV8 ekranlarında…

EN YENİ VİDEOLAR

EN YENİ GALERİLER

İLGİLİ HABERLER