O Ses Türkiye (8 Şubat 2020) Merve Kazanç - Cristian Roylan - Anıl Bekem çapraz düellosu

TV8'de yayınlanan Acun Ilıcalı'nın sunumunu yaptığı, Hadise, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'un jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye'nin heyecan dolu çapraz düello turunda Türkiye ekran başına kilitlendi. Merve Kazanç - Cristian Roylan - Anıl Bekem çapraz düellosunda kazanan bakın kim oldu?

O Ses Türkiye 9. Sezonu çapraz düellolarda heyecan tüm hızıyla devam ediyor. O Ses Türkiye 36. bölümünde Murat Boz’un takımından Anıl Bekem, Hadise’nin takımından Cristian Roylan ve Seda Sayan’ın takımından Merve Kazanç ile eşleşti. Bu üç yarışmacıdan turu geçecek ismi stüdyodaki izleyiciler belirledi. Soluk soluğa geçen O Ses Türkiye çapraz düellolarında çeyrek finale kalan takım oylamalar sonucu belli oldu.

Çapraz düellolarda; yarışmacılar, farklı takımdan yarışmacılar ile ikişerli üçerli olarak eşleşiyor. Her bir yarışmacı farklı bir şarklı ile performans sergiliyor. Bu turda elemeler ve çeyrek finale kalan yarışmacıyı stüdyodaki izleyici belirliyor. Onlarında verdikleri oylar sonrasında en yüksek oranda oyu alan yarışmacı üst tura çıkıyor. Elenen yarışmacı ya da yarışmacılar için yine diğer jürilerin transfer hakkı bulunuyor.

08/02/2020