Survivor’da eleme adayı kim oldu? (4 Temmuz 2020) Survivor 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020 yeni bölümde haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Survivor 126. bölümde son altı yarışmacı arasında ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı tarafından açıklanan dokunulmazlık oyunundaki uygulama ile Survivor’da bir ilk yaşandı. Dokunulmazlık oyununda üç yarışmacının aynı anda parkura çıkacağı anlar heyecanla izlendi. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde fragmanında dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlandığı sahne sonrasında “Sercan’ın son durumu ne?” merak ediliyordu. Peki, Survivor’da ilk dokunulmazlık kimin oldu? Survivor 2020’de ilk eleme adayı kim oldu?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile başlayan Survivor 2020 sezonunun sonuna çok az bir zaman kaldı. Büyük finale iki haftadan az bir zamanın kaldığı Survivor’da dokunulmazlık oyunları ayrı bir heyecanlı geçiyor. Yeni bölümde en çok merak edilenlerden biri de dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlanan Sercan’ın son durumu… Peki, 4 Temmuz 2020 tarihli Survivor 126. bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’da dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, kimi eleme adayı olarak gösterdi? Ada konseyinde kimin adını söyledi? Merakla beklenen bu soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNDAKİ DEĞİŞİKLİKLER NELER?

Survivor 2020 yeni haftası ile birlikte dokunulmazlık oyununda iki değişiklik ekrana gelecek. Bunlardan biri, Acun Ilıcalı tarafından “Survivor’da bir ilk olacak” diyerek anlatılmıştı. Bu akşam ekrana gelecek dokunulmazlık oyununda ilk eşleşme turunda parkurda üç yarışma aynı anda yer alacak. Üç yarışmacı arasından en arkada kalan yarışmacı, dokunulmazlık oyunundan elenecek.

Dokunulmazlık oyunundaki ikinci değişiklik ise final turunda. Daha önceki haftalarda final turu dahil eşleşmeli turlarda hangi yarışmacı iki sayı alırsa turu geçmiş oluyordu. Bu akşam ile birlikte bireysel dokunulmazlık oyunlarında final turunda iki yarışmacından hangisi beş sayıyı önce alırsa dokunulmazlığı kazanmış olacak.

SURVIVOR’DA 1. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Son yılların en zorlu Survivor’ında son kalan altı yarışmacı, bu hafta da adada kalabilmek için dokunulmazlık mücadelesi verdi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Nefes kesen mücadele sonunda haftanın ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. Oyun sırasında sakatlanan fakat oyuna devam eden Sercan, finalde Cemal Can’ın 5-1 yenerek Survivor’da ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020’de yine heyecan dolu bir bölüm ekrana geldi. Soluk soluğa izlenen ve müthiş bir mücadelenin yaşanacağı oyun sonrasında dokunulmazlığı kazanan belli oldu. 1. Dokunulmazlığı kazanan Sercan, Survivor 2020 ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı olarak Berkan'ı söyledi.

SURVVIVOR SERCAN’IN SON DURUMU NE?

Survivor Sercan, dokunulmazlık oyunu sırasında bir engelin altında geçtiği anda yere yığıldı. Acı içinde kıvranan Sercan’a doktor anında müdahale ediyor. Korkuyla izlenen bu sahneler sonrasında Sercan’ın başını engelden geçerken vurduğu anlaşıldı. Fakat Sercan’ın oynamasına engel olmasa bile Doktor Ulaş bey, garanti olması için hastaneye gitmesini istedi. Kararın kendisine bırakılması sonrasında Sercan, oyunu tamamlamak istedi. Ve yarı finalde Yasin’le kaldığı yerden dokunulmazlık oyununa döndü.

04/07/2020