TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? Kırmızı Oda oyuncuları kimdir? Kırmızı Oda dizisi konusu nedir?

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda'nın fragmanını ve detaylarını dün akşam Acun Ilıcalı paylaştı! Çok yakında izleyiciler ile buluşacak dizinin tanıtımı, ilk kez Survivor 2020 finalinde yayınlandı. Sıradanlığıa meydan okuyan aykırı senaryosu ile kalıpları kırması beklenen dizinin TV8 ekranlarında ne zaman başlayacağı, Kırmızı Oda'nın konusu ve oyuncuları ise şimdiden sorgulanmaya başladı! OGM Pictures’ın yapımcılığını, Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği Kırmızı Oda dizisi ile ilgili merak edilen her şeyi haber detaylarında bulabillirsiniz...

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda'nın tanıtımı dün akşam ilk kez yayınlandı. Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturduğu Kırmızı Oda dizisinin oyuncuları, yayın tarihi ve konusu ise merak edilenler arasında yerini aldı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı; gerçek hayatlardan uyarlanan “Kırmızı Oda” dizisinin Türk televizyonlarına getireceği  farklı soluk şimdiden oldukça olumlu tepkiler alırken; farklı hayatları gözler önüne serecek dizinin merak edilen detayları sizlerle!

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI ODA OYUNCULARI KİMDİR?

Kırmızı Oda dizisinin başrolünü Binnur Kaya üstlenirken; dizideki hikayelerle birlikte kadroya dahil olacak sevilen isimleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

BİNNUR KAYA KİMDİR? BİNNUR KAYA KAÇ YAŞINDA? 

KIRMIZI ODA NE ZAMAN BAŞLAYACAK? DİZİNİN YAYIN TARİHİ...

TV8'in yeni dizisi Kırmızı Oda çok yakında sizlerle olacak!

Dizinin yayın tarihi netleştikten sonra haberimiz güncellenecektir, detayları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Haber ile ilgili metin girin!.

KIRMIZI ODA KONUSU NEDİR?

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu kimdir? Kitapları ve çalışmaları...

Haber ile ilgili metin girin!.

15/07/2020