Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI


www.tv8.com.tr bir MNG TV YAYINCILIK A.Ş. [Kısaca TV8 olarak anılacaktır] hizmetidir.


Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek ve uyulması gereken kurallar ile sorumlulukları açıklamak üzere hazırlanmıştır.


www.tv8.com.tr web sitesini ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi temin etmeniz beklenmektedir. Sizin tarafınızdan paylaşılan ve bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz www.tv8.com.tr ve TV8 tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir.


Adınız ve soyadınız, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan www.tv8.com.tr isimli internet sitesine verildiğinde kaydedilir. Tarafımızla Kullanıcı olarak paylaşacak olduğunuz her türlü veriniz kullanım şekil ve süreçlerinizin yürütülmesi amacıyla işlenmekte ve işleme amacının gerektirmesi durumunda tedarikçilerimiz ile ve usulüne uygun talep edilmesi halinde yetkili kamu, kurum ve kuruluşlar ile paylaşılabilmektedir. İşlenmekte olan kişisel verilerinize ve KVKK m.11'de sayılan haklarınıza ilişkin ayrıntılı bilgi için www.tv8.com.tr sitesinde yer alan Aydınlatma Metinlerini inceleyebilirsiniz.


www.tv8.com.tr, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir: 


1. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise, 2. www.tv8.com.tr ve TV8’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 3. Kullanıcının, www.tv8.com.tr ve TV8’den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 4. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (iş birliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.


Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekmektedir.


E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliği garanti altına alınamaz ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizler sorumlusunuzdur.


Web sitemizde TV8 tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından TV8’in sorumlu olmadığını belirtiriz.
 
TV8 tarafından www.tv8.com.tr isimli internet sitesinin Kullanım Şartları, Veri Politikası, Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası’nın değiştirilmesi mümkün olup ilgili sayfaların düzenli olarak kontrol edilmesini öneririz.