MasterChef Güzide Mertcan kimdir, kaç yaşındadır? Güzide Mertcan'ın mesleği ne?

MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında yer alan 14 isim arasında dikkat çeken isimlerden biri de Güzide Mertcan oldu. İzleyiciler tarafından Güzide Mertcan'ın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. İşte detaylar...

Geçtiğimiz sezona damga vuran ve ilgiliyle takip edilen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de yeni sezon başladı. Birbirinden iddialı 80 yarışmacı arasından 14 kişi belirlendi ve bu 14 isim MasterChef Türkiye şampiyonu olmak için kıyasıya mücadele verecek. 80 MasterChef adayı arasından belirlenen 14 kişilik grupta yer alan isimlerden birisi de Güzide Mertcan oldu.

GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

Evli ve 3 çocuk annesi olan Güzide Mertcan, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katılıyor. Sosyal medya hesabında da hatrı sayılır bir takipçi sayısı olan Güzide Mertcan'ın mesleği ise estetisyenlik. Mutlu bir evliliği ve aile yaşamı olduğu göze çarpan Güzide Mertcan, 'Mesleğim estetisyenlik olduğu için yemeklerimde görselliği, sağlığı ve mutluluğu ön planda tutarım. Saygı, sevgi ve mutlulukla ailenize misafir olmaya geldim' ifadelerini kullanıyor. 

Güncelleme: 26/08/2019 22:19:05
`