MasterChef Rıfat Yurttaş kimdir? Rıfat Yurttaş kaç yaşında ve mesleği ne?

14 yarışmacının mücadele edeceği MasterChef'te bu isimlerden birisi de Rıfat Yurttaş oldu. Rıfat Yurttaş'ın MasterChef'te yer alacağının belli olmasının ardından yarışmacının hayatı merak ediliyor. Peki Rıfat Yurttaş kimdir? Kaç yaşında ve mesleği ne?

MasterChef Türkiye'de 80 yarışmacının içinden belirlenen 14 isim bu seneye damga vurmak ve MasterChef şampiyonu olmak için elinden geleni ortaya koyacak. Şampiyon olabilmek için elinden geleni yapacak isimlerden birisi de Rıfat Yurttaş oldu. Peki, MasterChef Rıfat Yurttaş kimdir? Rıfat Yurttaş kaç yaşında ve mesleği ne? İşte hayatı hakkında merak edilenler.

MASTERCHEF RIFAT YURTTAŞ KİMDİR?     

27 yaşındaki Rıfat Yurttaş MasterChef Türkiye'nin bu sezonki 14 yarışmacısı arasından yer alıyor ve yarışmaya Çeşme'den katılıyor. Eğitmen ve aynı zamanda aşçı olan Rıfat Yurttaş, Türk kültürünün en önemli kollarından birinin Türk mutfağı ve yemeklerinin olduğunu belirtiyor. Bunu temsil eden kişinin ise kendisinin olacağını söyleyen Rıfat Yurttaş, bir MasterChef'in önce sağlıklı, lezzetli, özüne sadık ve her şeyden önce taşıdığı sorumluluğun bilincinde olan kişi olduğunu ifade ediyor.

Güncelleme: 26/08/2019 23:46:03
`