Survivor Barış'ın konseydeki cevabı dikkat çekti

Survivor'da yarışmacılara sorduğu "Şampiyon olabilir misiniz" sorusuna Barış ne yanıt verdi? İşte o dakikalar...

Survivor Elif: "Çok iyi mücadele etttim, arkamda çok büyük bir desteği hissediyorum. O yüzden buraya kadar bir şekilde geldim. Şampiyon olmak tabii ki istiyorum, meşalenin ışığını gördüm, şanslı olan kazanacak. Umarım orada olabilirim."

Survivor Berkan: "Son giden Sercan da dahil herkesin şampiyonluğu hak ettiğini düşünüyorum. Buraya geldiğimizden beri çok büyük bir emek var. Şu an futbol liginin son dönemecindeymişiz gibi. Tek bir şampiyon çıkacak ben de bütün savaşımı bütün mücadelemi bunun için veriyorum. Herkesin istediği kadar ben de şampiyonluğu istiyorum. İnşallah herkes hikayesini istediği şekilde gösterir."

Survivor Cemal Can: "Buraya gelirken de söylemiştim, icraat göstermeye gidiyorum diye, tipimde belki Survivor havası yoktu ama hayatımın hep dönüm noktalarında o gözükmeyeni gösterdim bir şekilde güzel noktalara geldim. 5 aylık serüvende çoğu zaman düştüm, bir düştüysem üç kez kalktım ve mücadelemi sürdürdüm. Manevi açıdan olgunluğa eriştim bu beni gururlandırıyor. Yeğenime söz verdim, "O kupayı getirecek senin dayın" diye. Vay be diyorum Cemal Can neleri yaptın diyorum. Onu da tamamlarsam mükemmel bir Survivor geçirmiş olacağım. Hayırlısı neyse o olsun. "

Survivor Barış: "Buraya gelirken tarih yazmaya geliyorum demiştim birçok konuda tarih yazdığımı düşünüyorum kendi adıma. Çok sabrettim çok dayandım ilk dönemlerde çok sessizdim ama sessizliğim de bir cevaptı. Ben de o kupayı kız kardeşimle kaldırmak istiyorum. Benim de hedefim bu. Kendimi çok güvende hissetmiyorum, son dönem çok yıprattı beni. Arkamdaki desteği hissettikçe başarısız olduğum her parkurda bunun üzüntüsü daha çok katlanıyor, birçok insanı mahçup ettiğimi biliyorum bu da bana yakışmıyor ama başta ailem olmak üzere bana destek verenlerin yüzünü kara çıkarmak istemiyorum. O yüzden hedefim doğrultusunda elimden gelen her şeyi vermeye devam edeceğim. O kupayı kız kardelşime vermek istiyorum. Başarısız olsam da dünyanın sonu değil. Buraya gelmek de benim için bir başarıydı."

09/07/2020