28 Ekim Çarşamba / Hafta İçi Her Gün - 19.00: Aşkların En Güzeli

28 Ekim Çarşamba / Hafta İçi Her Gün - 19.00: Aşkların En Güzeli

Modacı ile bulaşmaya giden Zeyno’nun başı derde girer. Yaşanan tatsız olaylar sırasında Fırat’ı karşısında gören Zeyno şaşkına döner.

Yayın Tarihi : 28 Ekim Çarşamba / Hafta İçi Her Gün 

Yayın Saati  : 19.00 

 

Yapım: Düş Gezginleri 

Oyuncular: Hakan Latifoğlu, Cemre Burcu Tosun, Ümit Beste Kargın, Ayberk Yılmaz, Cüneyt Mete, Şahin Ergüney, Ebru Nil Aydın Aktemur, , Gülizar Oltulu, Serkan Ekşioğlu, Pelin Dikmenoğlu, Münir Canar, Ebru Uysal, Özlem Danacı, Ezgi Aytaç, Deniz Demirel, Serkan Melikoğlu, Burçin Sezen Kılıç, Elif Yoldaş. 

 

8.Bölüm Özet

Modacı ile bulaşmaya giden Zeyno’nun başı derde girer. Yaşanan tatsız olaylar sırasında Fırat’ı karşısında gören Zeyno şaşkına döner. Hapisten çıkan Cemil, Fahriye’nin müjdesiyle havalara uçar. Zümrüt, henüz yapacak bir iş bulamayan Güneş Ailesi’ne, ocakbaşı açmayı teklif eder.

 

Şule Yusuf ile evlenme endişe ve telaşı içerisindeyken, Selçuk ve Ekrem ise bu evliliği engellemek için son çırpınışlarını yapmaktadırlar. Şule’nin düğünü için aylardır çalışılan özel tasarım gelinliği teslim etme işi ise Müjgan’a düşer. Sevgilisinden olayları gizleyen Yusuf, acaba gerçeklerden kaçabilecek midir?

Güncelleme: 28/10/2015 08:48:18
`