30 Ekim Cuma / Hafta İçi Her Gün - 19.00: Aşkların En Güzeli

30 Ekim Cuma / Hafta İçi Her Gün - 19.00: Aşkların En Güzeli

Fırat ve Zeyno cephesinde ateş bacayı çok fena sarmış, aşklarını doludizgin yaşamaktadırlar. Gözü hiçbir şeyi görmeyen Fırat, Zeyno’yu tanıdıkça aşka ve kadere inanır.

Yayın Tarihi : 30 Ekim Cuma / Hafta İçi Her Gün 
Yayın Saati  : 19.00

Yapım: Düş Gezginleri

Oyuncular: Hakan Latifoğlu, Cemre Burcu Tosun, Ümit Beste Kargın, Ayberk Yılmaz, Cüneyt Mete, Şahin Ergüney, Ebru Nil Aydın Aktemur, , Gülizar Oltulu, Serkan Ekşioğlu, Pelin Dikmenoğlu, Münir Canar, Ebru Uysal, Özlem Danacı, Ezgi Aytaç, Deniz Demirel, Serkan Melikoğlu, Burçin Sezen Kılıç, Elif Yoldaş.

 

10.Bölüm Özet

Fırat ve Zeyno cephesinde ateş bacayı çok fena sarmış, aşklarını doludizgin yaşamaktadırlar. Gözü hiçbir şeyi görmeyen Fırat, Zeyno’yu tanıdıkça aşka ve kadere inanır. Zeyno’nun modacı ile görüştüğünü öğrenen Mansur, öfkeden deliye döner. Cemil ise arkadaşının önerisi üzerine, elindeki parayı değerlendirmek ister.

Yusuf, Şule ile olan evlilik oyununun kurallarına uymak durumundadır. Müjgan sevgilisini görmek için sabırsızlanırken, Yusuf evden çıkmak için el ayağın çekilmesini beklemek zorundadır. Selçuk’un planları, Yusuf tarafından zekice alt edilir. Sevgilisinin ilgisizliğinden yakınan Selin, Fırat’ın kendisini aldattığını düşünür.

Güncelleme: 30/10/2015 10:55:37
`