15 Mayıs Cuma / 20.00: Bana Baba Dedi (Yeni Bölüm)

15 Mayıs Cuma / 20.00: Bana Baba Dedi (Yeni Bölüm)

Amerika’da ABC Family’de yayınlanan popüler sitcom “Baby Daddy” Türkiye’de “Bana Baba Dedi” ismiyle TV8 ekranlarında!

Yayın Tarihi  :  15 Mayıs Cuma

Yayın Saati   :  20.00 

 

Yönetmen          : Bedran Güzel 

Uyarlama Senaryo: Haluk Özenç 

Oyuncular         : Eser Yenenler (Bora) , Oğuzhan Koç (Kaan) , İbrahim Büyükak (Cüneyt) , Ersin Korkut (Rafet) , Cezmi Baskın (Macit) , Yağmur Tanrısevsin (Didem) , İpek Tenolcay (Müjgan) ,Ayşe Tunaboylu (Safiye) , Burçin Abdullah (Canan) , Gülsüm Alkan (Şükran), Gözde Mutluer (Ayşen) , Ali Çelik (Hayri) , Mustafa Sefa Hebipoğlu (Aktar Adnan) , Safa Sarı (Çırak Semih) , Zeo Jaweed (Oktay) , Su Demirci (Bebek Su). 

 

Amerika’da ABC Family’de yayınlanan popüler sitcom “Baby Daddy”  Türkiye’de “Bana Baba Dedi” ismiyle TV8 ekranlarında! 

 

5.Bölüm 

Bora (Eser Yenenler), Cüneyt (İbrahim Büyükak), ve Kaan (Oğuzhan Koç), Didem ve Ayşen’in üst kattaki kiralık eve taşınmalarına yardım ederler. Cüneyt, taşınma ve yerleşme sırasında kızların elini cebine attırmamak için, kendi cebindeki bütün parayı harcar. Bora da Rafet’i kızdırıp, veresiyeyi kesmesine sebep olur. Kaan ise, Hayri’nin geçirdiği bir kaza sonucu, maaşını alamayınca, üç genç, bir anda beş parasız kalırlar. Cüneyt, para kazanmak için kendi işini kurmaya karar verir. 

 

Bora ise, kısa yoldan para kazanmak için kafede bir tombala gecesi düzenler. Kaan ise, Didem’in kendisine ilgisinin karşılıksız olmadığını fark edip, her şeyi açık açık konuşmak için akşam yemeğine davet eder. Ancak gecenin sonu, üç genci hiç ummadıkları bir yerde buluşturacaktır.

Güncelleme: 13/05/2015 17:48:13
`