25 Şubat Perşembe / 20.00: Buyur Bi'de Burdan Bak

25 Şubat Perşembe / 20.00: Buyur Bi'de Burdan Bak

“Buyur Bi’de Burdan Bak”ın bu haftaki bölüm konuğu; Burcu Esmersoy.

Yayın Tarihi: 25 Şubat Perşembe

Yayın Saati:  20.00 

 

Yapımcılığını BKM’nin,yönetmenliğini Ebru Yalçın'ın yaptığı ve sunuculuğunu Ceyda Düvenci’nin üstlendiği programda takım liderleri Büşra Pekin ve İlker Aksum herkesin sıradan baktığı durum ve olaylara farklı bir bakış açısı getirerek “Buyur Bi’de Burdan Bak” diyor.

 

“Buyur Bi’de Burdan Bak”ın bu haftaki bölüm konuğu; Burcu Esmersoy.  

 

Şahsına münhasır oyuncular; Doğan Akdoğan, Alper Baytekin, Özgün Bayraktar, Kerem Özdoğan, Dilşah Demir, Bilal Çatalçekiç, Giray Altınok ve Aydın Sezgin her hafta farklı konseptler ile eğlenceli oyunlar oynuyor ve her bölümde sürpriz konukların katılımı ile program daha da renkleniyor. 

 

Bu hafta ki sevilen oyun "Masallar"ın konusu ise; Aşkı Memnu... 

 

Bakalım sarı saçlı Behlül Giray ile Beni Beni Bihter  Özgün, evin reisi Adnan Alper'in saat tam 20.00’da verdiği yemek davetine katılabilecek mi? Eros, "Bir Çay İçelim mi?" bölümünde taliplerini ağırlayan Burcu Esmersoy'un gönlüne bir ok saplamayı başarabilecek mi?

 

Programın sonunda kazanma durumuna başka bir açıdan bakarak günün en iyisi değil, en kötüsü seçilecek ve türlü komik cezalar verilecek. Üç hafta boyunca kötü seçilen isim ise elenecek. 

 

Ceyda Düvenci, Büşra Pekin ve İlker Aksum ile “Buyur Bi’de Burdan Bak”  Perşembe akşamı 20.00’de TV8’de.

Güncelleme: 25/02/2016 12:06:03
`