Haftanın birincisi ve elenen isim belli oldu

Doya Doya Moda'da bu hafta kim elendi? Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu? Merak edilen soru, haftanın finalinde belli oldu. İşte TV8'in sevilen yarışma programı Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen ismi.

5 günlük serüvenin ardından Doya Doya Moda'da haftanını elenen ismi ve birincisi belli oldu. İnişli çıkışlı grafik sergileyen büyük beden 7 yarışmacıdan biri bu hafta birinci olarak altın kolyenin sahibi olurken, 1 yarışmcı da en düşük puanı alarak yarışmaya veda etti. Peki Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda'da kim birinci oldu?

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda 1 Mayıs 2020 tarihli son bölümünde haftanın birincisi ve elenen ismi belli oldu. Doya Doya Moda'da en düşük puanı alan yarışmacı kim oldu? Tüm hafta boyunca en az puanı toplayarak rakiplerinden daha az başarılı olan ismi jüri açıkladı. Doya Doya Moda'da bu haftanın elenen ismi Zenan Karataş oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Emel Başkan oldu. Emel altın kolyenin de sahibi olan isim oldu.

DOYA DOYA MODA'DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Sedanur, Hanzade ve Sündüz oldu. Elenen ismi jüriler açıkladı. Böylelikle haftanın elenen ismi en düşük puanı alarak elenen isim Sedanur oldu.

Doya Doya Moda haftaiçi her gün TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Büyük bedene sahip yarışmacıların, şıklık yarışına girip tarzlarını en iyi şekilde yansıtmak için mücadele verdiği Doya Doya Moda'da birbirinden ilginç olaylar da yaşanıyor. 
 

01/05/2020