Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve eleneni belli oldu!

24 Ocak 2020 tarihli Doya Doya Moda son bölümde haftanın birincisi ve yarışmanın elenen ismi belli oldu. Peki jüriden aldığı puanlar sonucu Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Doya Doya Moda kim elendi? İşte merak edilen sorunun cevabı...

Doya Doya Moda'nın son bölümünde haftanın finali için büyük bir heyecan vardı. Yarışmanın jüri üyesi Kemal Doğulu tarafından yapılan puanlamalar sonucu Ferda Nur, Betül, Neslihan, Selin potada olan isimler olarak belirlendi. Bu dört yarışmacıdan ikisi en düşük puanı, ikisi de en yüksek puanları alan isimlerdi. 

DOYA DOYA MODA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda 24 ocak 2020 tarihli son bölümünde haftanın kazanan ismi Ferda Nur oldu. Ferda Nur altın kolyenin de sahibi oldu. 

DOYA DOYA MODA BU HAFTA KİM ELENDİ? 

Doya Doya Moda yarışmasında heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Haftanın finalinde Doya Doya Moda yarışmacıları jüriyi etkilemek ve tarzını konuşturmak için yarıştı. Fakat bir isim istenileni veremedi ve yarışmaya veda etti.

Her gün puan alan yarışmacılardan, haftanın en düşük puanını alan isim Selin Küçük oldu. Doya Doya Moda yarışmasına bu hafta Selin Küçük veda etti.

24/01/2020