Doya Doya Moda'da görülmemiş anlar! Emel ile Betül beraber ağladı...

TV8'in en sevilen yarışması Doya Doya Moda, yepyeni bir bölümle sizlerle. Doğum Günü Partisi konseptinde birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacak yarışmacılar kombinlerini tamamlamak için hemen işe koyuldu. Tam bu sırada Emel ile Betül, doğum günü konsepti nedeniyle çocuk konusu açılınca bir anda gözyaşlarına boğuldu ve birbirlerine sarılarak ağlamaya başladı. İşte Doya Doya Moda'da duygusal anlar...

Doya Doya Moda'nın dünkü bölümünde yarışmacılar, Stiletto Şıklığı'nda kombinlerini uygulayıp jürinin karşısına çıkmıştı. Bu bölümde çocuk sahibi olma sorunu yaşayan Emel Başkan duygu dolu anlar yaşarken, yanına geldiği Betül ile birlikte bu konuda dertleşti ve bir çocuk sahibi Betül, Emel ile birlikte ağlayarak teselli etti.


YENİ YARIŞMACI TUĞÇE KIZILER KİMDİR?

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Tuğçe Kızıler, 24 yaşında sağlık alanında akademik kariyer yaparken, oyunculuğa yönelmiş bir isim. 1.64 boyunda 76 kilo olan 44 beden olan yarışmacı, modaya olan ilgisini üniversitede keşfettiğini söyleyen genç yarışmacı, renkli parçalar kullanmayı sevdiğini belirtti.

DOYA DOYA MODA'DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira, Mezküre ve Emel oldu. Jürinin verdiği puanların ardından haftanın en düşük puanını alarak elenen isim Mezküre oldu.

Doya Doya Moda'da bu hafta 7 yarışmacı arasıda en yüksek puanı alarak birinci olan isim belli oldu. Doya Doya Moda'da geçen haftanın birincisi Betül oldu. Betül, bu birincilikle birlikte altın kolyenin de sahibi oldu.

Gülşah Saraçoğlu kimdir?

1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

Kemal Doğulu kimdir?

Kemal Doğulu, 2014 yılının Eylül ayında başlayan ve Öykü Serter‘in sunuculuğunu Uğurkan Erez ile beraber yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programında İvana Sert, ve Nur Yerlitaş ile birlikte jüri görevi yaptı. “İşte Benim Stilim” yarışmasıyla üne kavuşan Kemal Doğulu, 2016 yılında merdivenlerden düşerek yaralanmışı. Geçirdiği kazayla ilgili farklı yorumlar yapılan Kemal Doğulu, uzun süren sessizliğini 25 Kasım 2019’da başlayan Doya Doya Moda yarışmasıyla bozdu.

Uğurkan Erez kimdir?

Uğurkan Erez; Best Model, Miss Turkey, Elite Model Look gibi çok önemli organizasyonların değişmez koreografı’dır. 1954 yılında Vize Kırklareli’nde dünyaya gelmiştir.1998’de Koreograf ve mankenlik ajansı kuran Erez Huysuzla Dans Eder misin, Bugün Ne Giysem, Benim Stilim Bu Tarz Benim gibi çeşitli yarışmalarda jüri görevini üstlenmiştir.

Seray Sever kimdir?

27 Şubat 1973 İstanbul doğumlu olan Seray Sever, lise öğremini Doğuş Koleji'nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur. 2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı. Popstar, Türkstar gibi yarışmalarda sunuculuk yapan Sever, Dadı, Kurtlar Vadisi, Çocuklar Ne Olacak? dizileriyle ününe ün kattı. En son TV8'de Gel Konuşalım programını sunan Seray Sever, şimdi de Doya Doya Moda'da jüri üyeliği yapıyor. 

12/05/2020