Doya Doya Moda'da günün birincisi hangi isim oldu?

Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde aldığı puanlar sonucu günün birincisi belli oldu. Haftanın finaline 1 kala, 'Serbest Şıklık' konseptine uygun hazırlanan yarışmacılardan en yüksek puanı alıp Doya Doya Moda günün birincisi (30 Nisan 2020) olan yarışmacı kim oldu? İşte o anlar...

Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde yarışmacılar şıklıklarını konuşturdu ve gün sonunda jüriler tarafından puanlamaları yapıldı. İzleyiciler ise dördüncü günün sonunda en çok puanı kimin aldığını merak etmeye başladı. Öte yandan Doya Doya Moda'da haftanın finalinde konsept olarak 'Bahar Daveti Şıklığı' olarak belirlendi. Peki, Doya Doya Moda'da günün birincisi hangi isim oldu?

GEÇEN HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Sedanur, Hanzade ve Sündüz oldu. Elenen ismi jüriler açıkladı. Böylelikle haftanın elenen ismi en düşük puanı alarak elenen isim Sedanur oldu.

Doya Doya Moda haftaiçi her gün TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Büyük bedene sahip yarışmacıların, şıklık yarışına girip tarzlarını en iyi şekilde yansıtmak için mücadele verdiği Doya Doya Moda'da birbirinden ilginç olaylar da yaşanıyor. 

30/04/2020