Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde yani 14 Mayıs 2020 tarihli Doya Doya Moda son bölümünde günün son puanlaması yapıldı. Tarzına güvenen ve altın kolyenin sahibi olabilmek için şıklık mücadelesi veren büyük beden 7 yarışmacı, 'Serbest Şıklık' kombiniyle jüri karşısına çıktı. Peki Doya Doya Moda'da günün birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda'da yeni bölümde haftanın dördüncü gününde hangi yarışmacı kaç puan aldı? Doya Doya Moda'da birbirleriyle yarışan yarışmacılar giydikleri kıyafetlerle jüriyi etkilemek için uğraştı. Peki 14 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan moda yarışmasında günün birincisi kim oldu?

DOYA DOYA MODA'DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira, Mezküre ve Emel oldu. Jürinin verdiği puanların ardından haftanın en düşük puanını alarak elenen isim Mezküre oldu.

Doya Doya Moda'da bu hafta 7 yarışmacı arasıda en yüksek puanı alarak birinci olan isim belli oldu. Doya Doya Moda'da geçen haftanın birincisi Betül oldu. Betül, bu birincilikle birlikte altın kolyenin de sahibi oldu.

14/05/2020