Doya Doya Moda'da günün puanlaması gerçekleşti!

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin büyük bir keyifle izlediği büyük beden moda yarışması Doya Doya Moda'da günün puanlaması gerçekleşti. Gülşah Saraçoğlu, Kemal Doğulu, Seray Sever ile Uğurkan Erez'in jüriliğini üstlendiği yarışmada yeni haftanın ilk gününde 'Sokak Şıklığı' konseptinde yarışmacılar birbiriyle yarıştı. Peki günün sonunda birinci kim oldu? İşte yanıtı...

Yeni haftada kombinleriyle birbirlerine meydan okuyan yarışmacılar, jürinin belirlediği 'Sokak Şıklığı' konseptinde birbirinden güzel kıyafetleri denedi ve uydurmaya çalıştı. Yeni haftada yeni yarışmacı Mezküre Uçar'ın dahil olduğu yarışmada her gün en yüksek puanı alan kişi günün birincisi oluyor ve günlük puanların toplamında haftanın sonu günü Cuma günü de haftanın birincisi ve eleneni belli oluyor.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda 1 Mayıs 2020 tarihli son bölümünde haftanın birincisi ve elenen ismi belli oldu. Doya Doya Moda'da en düşük puanı alan yarışmacı kim oldu? Tüm hafta boyunca en az puanı toplayarak rakiplerinden daha az başarılı olan ismi jüri açıkladı. Doya Doya Moda'da bu haftanın elenen ismi Zenan Karataş oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Emel Başkan oldu. Emel altın kolyenin de sahibi olan isim oldu.

04/05/2020