Doya Doya Moda'da haftanın birincisi ve elenen isim belli oldu

TV8'in sevilen yarışma programı Doya Doya Moda'da haftanın finali heyecanı yaşandı. Büyük beden 7 yarışmacının altın kolyeyi almak ve elenmemek için büyük bir şıklık mücadelesine tutuştuğu moda programında bu hafta kim birinci oldu? Doya Doya Moda'da kim elendi? İşte Doya Doya Moda 15 Mayıs birincisi ve eleneni...

Doya Doya Moda'da elenen isim ve haftanın birincisi belli oldu. Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan moda programı Doya Moda Moda 15 Mayıs haftanın finalinde bakın kim elendi? Kim birinci oldu?

15 MAYIS 2020 DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da haftanın finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira Muhtarzade ve yeni yarışmacı Tuğçe Kızıler oldu. Hafta boyunca giydikleri kombinler üzerinden değerlendirilerek aldıkları puanlar neticesinde yarışamaya veda eden isim ise Mira Muhtarzade oldu. Öte yandan eleme potasından çıkan Tuğçe ise gözyaşlarına boğuldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Hanzade oldu. Hanzade altın kolyeninde sahibi olan isim oldu.

DOYA DOYA MODA YARIŞMACILARI

Su

Sündüz

Emel

Betül

Mira

Hanzade

Tuğçe 

15/05/2020