'Kolyeyi alırsam burası çok fena karışacak'

Doya Doya Moda'da haftanın dördüncü gününde yarışmacılar, cuma günü gerçekleşecek haftanın finali için büyük heyecan içinde. İddialı isimlerden olan Hanzade, cuma günü kolyeyi alacağını ifade etti. Su Baher, bu hafta çok stresli olduğunu ve Hanzade ile puan kardeşliği yaptığını söylerken bugün bu puan farkını açmak istediğini söyledi. 

Kolyeyi eğer Hanzade alırsa yıkılırım diyen Su Baher bir hayli endişeli... Öte yandan Hanzade ise, 'Eğer kolyeyi ben alırsam burası çok fena karışacak, zaten karışsın istiyorum' dedi ve Su benim kolye aldığımı gördüğü anda normalde ağıtlar yakıyor biliyorsunuz, bu sefer kesin bayılır' ifadelerini kullandı. 

SU BAHER KİMDİR? KAÇ YAŞINDA

TV 8’de ekrana gelen Doya Doya Moda yarışmacıları arasında Su Baher’de yer alıyor. 21 yaşında olan Sepideh Su Baher üniversite öğrencisidir. Aslen İranlı olan genç yarışmacı, daha önce Erkenci Kuş, Afili Aşk dizileri ve Kuaförüm Sensin yarışmasında yer almıştır. 

DOYA DOYA MODA HANZADE NUH KİMDİR? 

Doya Doya Moda'nın yeni yüzlerinden olan Hanzade Nuh'un hayatıyla ilgili bilgiler merak ediliyor ve TV8'in büyük beğeniyle izlenen programı Doya Doya Moda Hanzade kimdir? Kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını internette aratıyor. Peki, Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Hanzade Nuh kimdir, kaç yaşında, nereli?

Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Hanzade Nuh, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor ancak aslen Adanalı. Aşçılık yapan Hanzade Nuh, Doya Doya Moda programına katılma nedenini şu sözlerle dile getirdi. “Tarzıma çok güveniyorum, aynı zamanda enerjime çok güveniyorum.”
 

14/05/2020