Kemal Doğulu, Tuğçe Kızıler'i podyumdan kovdu!

Jüri Kemal Doğulu, geçen hafta yarışmaya dahil olan ve Mira ile girdiği eleme potasından kıl payı kurtulan Tuğçe Kızıler'i podyumda farklı bir kombinle görünce podyumdan kovdu.

TV8'de hafta içi her gün yayınlanan ve izleyenlerin keyifle takip ettiği moda yarışması Doya Doya Moda'da Tuğçe Kızıler, Kemal Doğulu'dan beklemediği bir tepki aldı. Geçtiğimiz hafta Mira Muhtarzade'nin yarışmaya veda ettiği eleme potasında yer alan ve elenmekten son anda kurtulan Tuğçe, Jean Şıklığı'nda kombinlediği kıyafetlerle jürinin karşısına çıktı. Kemal Doğulu, kurallar dolayısıyla karar verdiği kombini değiştirip son anda başka bir kombinle podyuma çıkınca yarışmacıyı tekrar giyinmesi için Doya Doya Moda evine gönderdi. 

Kemal Doğulu, "Neden buraya yapmış olduğun kombinle gelmedin? Burada bazı kurallar var, biz size 1 saati boşuna vermiyoruz. Son dakikaya kadar gezinip gezinip buraya bu şekilde gelemezsin. Diğerlerine haksızlık olur bu. Jüri olarak bunu kabul etmiyoruz. Bugün ilk günün mü senin? Ne münasebet sen son dakika giyinip geliyorsun. Gidip üstünü değiştirmeni istiyoruz. Böyle bir şey kabul edemeyiz." ifadelerini kullanarak Tuğçe'yi eski kombinini giymesi için gönderdi.

GEÇEN HAFTA DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda'da geçen haftaki finalinde eleme potasına çıkan isimler Mira Muhtarzade ve yeni yarışmacı Tuğçe Kızıler oldu. Hafta boyunca giydikleri kombinler üzerinden değerlendirilerek aldıkları puanlar sonucunda yarışamaya veda eden isim ise Mira Muhtarzade oldu. Doya Doya Moda'da geçen haftanın birincisi ve altın kolyenin sahibi Hanzade oldu. 

18/05/2020