Mira ile Su arasında gerginlik: Bunun hesabını sorarım

Doya Doya Moda'nın haftanın finalinde yarışmacılardan Mira ve Su arasına dikkat çeken bir tartışma yaşadı. Mira, Su'ya 'Bu hafta kolyeyi alamayacaksın' derken Su bunun tam aksini söyleyerek alacağını iddia etti. Mira ise bu haftaki puan sıralamasında şu an ilk sırada olduğunu ve kolyeyi kendisinin alacağını söyledi. 

Doya Doya Moda yarışmacısı Su Baher ise cuma günleri farklı şeylerin yaşanabildiğini ve jürinin 10 puan üzerinden değerlendirme yaptığını hatırlatarak, "10 puan alabilirim, sen düşük puan alabilirsin, elbisenin başına bir şey gelebilir, ayakkabının başına bir şey gelebilir' dedi.

Bunun üzerine konuşan Mira, 'Sen beni tehdit mi ediyorsun? Senin de elbisenin başına bir şey gelebilir. Eğer böyle bir şey yaparsan diskalifiyeyi göze almış sayılıyorsun.' dedi.

Mira ayrıca, 'Eğer elbisemin başına böyle bir şey gelirse podyumda bunun hesabını sorarım' dedi.

DOYA DOYA MODA SU BAHER KİMDİR?

Doya Doya Moda yarışmacıları arasında Su Baher’de yer alıyor. 21 yaşında olan Sepideh Su Baher üniversite öğrencisidir. Aslen İranlı olan genç yarışmacı, daha önce Erkenci Kuş, Afili Aşk dizileri ve Kuaförüm Sensin yarışmasında yer almıştır.

DOYA DOYA MODA MİRA MUHTARZADE KİMDİR?

Mira Muhtarzade, aslen İranlı ve 23 yaşında. Moda ile ilgilenen Mira Muhtarzade, modellik yapıyor. 3 yıldır İstanbul'da yaşıyor. 1.64 boyunda Mira Muhtarzade, 72 kilo, 42-44 beden giyiyor. Kolundaki dövmede "Geçmiş tozdur, üfle gitsin." yazan Mira Muhtarzade, çok küçük yaşta evlendirilmiş. Yarışmaya katıldığı ilk gün hayatı hakkında bilgiler veren Mira Muhtarzade, "Kendimi bildim bileli modayla ilgileniyorum. Mesleğim gereği modayı yakından takip ediyorum. Tarzıma güveniyorum ve burada şampiyon olmaya geldim. İnşallah şampiyon ben olacağım." demişti.

24/04/2020