Doya Doya Moda'da Su Baher, Hanzade'yi mi kıskanıyor?

TV8'de hafta içi her gün yayınlanan ve Türk televizyonlarının en çok izlenen moda yarışması olan Doya Doya Moda'da geçtiğimiz haftanın yankıları devam ediyor. Hanzade, Su Baher'in kendisini kıskandığını iddia etti.

TV8'de ekranlara gelen ve büyük beden yarışmacıların hafta içi her gün jürinin belirlediği kombinlerle birbirlerine meydan okudukları fenomen yarışma Doya Doya Moda'da yeni haftada yeni yarışmacı Gamze Eroğlu yarışmaya dahil olmuştu. Gamza Eroğlu, gelir gelmez Betül, Su Baher ve Sündüz'e karşı pozitif düşünceler beslediğini belirtirken, Emel Başkan'ı da 'gerçeklikten uzak' olarak nitelemişti.

Yeni haftanın ilk gününde yarışmacılar 'Jean Şıklığı'nda birbirlerine meydan okayarak çeşitli kombinlerle jüriyi etkilemek için tarzlarını podyumda yansıtmaya çalıştı. Geçen haftanın birincisi Hanzade, kazandığı kolyeyle alakalı Su Baher'in bu durumdan hiç hoşnut olmadığını ve kendisini kıskandığını belirten bir açıklama yapınca Su Baher de buna yanıt verdi ve "Benim dışımda kim kolye alırsa onu kıskanacağım tabii ki. Kolyeyi ben almak istiyordum, ben kolyeyi kıskanıyorum, Hanzade'yi kıskanmıyorum. Bir tane kolye aldılar mı havaya giriyorlar rehavete giriyorlar. Sonra da eleniyorlar." dedi.

18/05/2020