Doya Doya Moda'da yeni haftanın yeni yarışmacısı kim?

Fenomen moda yarışması Doya Doya Moda'da geçen hafta Funda Hayırlıoğlu elendi ve bu hafta yarışmaya sosyal medyadakki ünüyle tanınan Bahar Candan dahil oldu.

Doya Doya Moda'da 16-20 Kasım haftası tüm hızıyla başladı. Yarışmacılar, Kadıköy'de 500 TL'lik 2 saatlik alışveriş sırasında 'Kadın Komedyenler' konseptine uygun kıyafetleri kombinleyerek jürinin karşısına çıkacak. Jüri, bu hafta yeni yarışmacı olarak İşte Benim Stilim yarışmacılarından Bahar Candan ile karşılaşacak. Peki Bahar Cndan kimdir?

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Hafta içi her gün TV8'de ekrana gelen Doya Doya Moda'ya Bahar Candan dahil oldu Daha önce katıldığı moda yarışmasında tarzı ve tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Bahar Candan bu kez Doya Doya Moda programında adından söz ettirecek. Peki, Bahar Candan kimdir, kaç yaşında?

21 yaşında, kova burcu olan  Bahar Candan İşte Benim Stilim yarışmasında kardeşi Nihal Candan ile birlikte adını duyurmuştur. Hukuk bölümünde eğitimini sürdüren Bahar Candan'ın konuşması ve tarzı dikkatleri üzerine çekiyor. Doya Doya Moda için kilo alan yarışmacı şu an 1.76 boyunda, 71 kilo ve 42 beden olarak kendisini tanıttı.

Haber ile ilgili metin girin!.

16/11/2020