Doya Doya Moda'da yeni yarışmacı Mezküre Uçar kimdir?

TV8 ekranlarının heyecan seviyesi yüksek yarışma programı Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde yarışmacılar, günün konseptinde birbirleriyle yarışacak. Yeni haftanın ilk gününde yeni bir yarışmacı Doya Doya Moda kadrosuna katıldı. Mezküre Uçar adlı yarışmacıyı diğer yarışmacılar, diğerlerine nazaran nispeten daha olumlu karşıladılar. Peki Mezküre Uçar kimdir? Detaylar haberimizde...

Reyting rekorları kıran moda yarışması Doya Doya Moda'da haftanın ilk gününde yarışmacılar, konseptinde birbirlerine meydan okuyacak. Mezküre Uçar, 4-8 Nisan haftasında yarışmaya dahil edilen isim oldu. İstanbul'dan yarışmaya katılan Mezküre Uçar, pazarlamacılık mesleğini icra ediyor ve 1.65 boyunda 75 kilo 42 beden bir bayan. Kızının isteğiyle yarışmaya katıldığını ifade eden Mezküre kendine rakip olarak Sündüz'ü gördüğünü belirtti.

DOYA DOYA MODA'DA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda 1 Mayıs 2020 tarihli son bölümünde haftanın birincisi ve elenen ismi belli oldu. Doya Doya Moda'da en düşük puanı alan yarışmacı kim oldu? Tüm hafta boyunca en az puanı toplayarak rakiplerinden daha az başarılı olan ismi jüri açıkladı. Doya Doya Moda'da bu haftanın elenen ismi Zenan Karataş oldu.

HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda'da haftanın birincisi belli oldu. Jüriler tüm hafta boyunca puan alan yarışmacıların toplam puanını açıkladı ve haftanın birincisi olan ismi belirledi. Doya Doya Moda'da bu haftanın birincisi Emel Başkan oldu. Emel altın kolyenin de sahibi olan isim oldu.

04/05/2020