Doya Doya Moda Rabia nerede? Rabia elendi mi?

Doya Doya Moda'nın iddialı yarışmacılarından Rabia, yeni bölümde yer almadı. Gülşah Saraçoğlu neden olmadığını açıkladı.

Jüri üyeliklerini Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez'in yaptığı fenoemn moda yarışması Doya Doya Moda’nın 5 Kasım tarihli bölümünde Rabia’nın olmaması soru işaretlerine neden oldu. Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olan Rabia’nın nerede olduğunu merak eden kullanıcılar internet üzerinden araştırma yapıyordu. Doya Doya Moda jüri üyesi Gülşah Saraçoğlu, Rabia'nın yarışmada olmama nedenine açıklık getirdi. 

Doya Doya Moda 2. sezonunun iddialı isimlerinden Rabia Ağca'yı 84. bölümde göremeyen program takipçileri elenme sorularını gündeme getirdi. Yarışmada uzun zamandır istediği başarıyı yakalamayan Rabia Ağca, geçtiğimiz hafta son anda elenmekten kurtulmuştu. Rabia Ağca ile ilgili açıklama Gülşah Saraçoğlu, 84. bölümde şunları söyledi:

“Sevgili yarışmacımız Rabia’mız aramızda yok. Özel nedenlerden dolayı yapım şirketimizden de izin aldı. Ama tekrar gelecek, bu hafta Rabia’sız devam edecek, yarın da olmak üzere. “ 

Kemal Doğulu da "Bir müddet sonra dönecek, işlerini hallettiği vakit" şeklinde ekleme yaptı.

Güncelleme: 05/11/2020 16:42:25
`