Gülşah Saraçoğlu favori yarışmacısını ağır şekilde eleştirdi

Doya Doya Moda'nın ilk gününden bu yana tarzıyla fark yaratan isimler arasında yer alana Sündüz Durmaz, haftanın finalindeki tarzıyla sert şekilde eleştirildi. Günün konseptine uygun bulunmayan Sündüz Durmaz'a en ağır eleştiri ise, sürekli onu yarışmanın favorisi olarak gösteren Gülşah Saraçoğlu'ndan geldi. 

Doya Doya Moda'da haftanın final gününde yine büyük bir heyecan vardı. Peki haftanın ilk 4 günü tarzlarını yansıtıp ellerinden geleni yaparak haftanın finaline gelen Doya Doya Moda yarışmacıları ne kadar beğenildi? 

Gülşah Saraçoğlu, 'Sündüzcüm, iki gözümün çiçeği, favorim yarışmacım. 10 numarasın, 5 yıldızsın ama bu güne kadar. Bu ne?' dedi. 

Öte yandan Doya Doya Moda jürilerinden Kemal Doğulu ve Seray Sever de Sündüz Durmaz'a benzer şekilde eleştirilerde bulundu. 

DOYA DOYA MODA SÜNDÜZ DURMAZ KİMDİR?

28 yaşındaki Sündüz Durmaz, aslen Cezayirli. Evli ve 2 çocuk annesi olan Sündüz Durmaz, eski bir model. 44 bedende olan yarışmacı 84 kilo. 

Gülşah Saraçoğlu kimdir?

1982 yılında dünyaya gelen Gülşah Saraçoğlu, lise eğitimine devam ederken moda dersleri almaya başladı. Moda duayeni Dilek Hanif'in asistanı olarak atıldığı moda sektöründe kısa sürede tanındı. Ünlü isimlerin modacısı olarak bilinen Gülşah Saraçoğlu, yedi kilolu yarışmacının stilini sergilediği Doya Doya Moda yarışmasının jüri koltuğunda oturuyor.

24/04/2020