Jüriden ağır eleştiri: Sen şık olamazsın, vizyonun yok

Doya Doya Moda'da jüri üyelerinden Gülşah Saraçoğlu, yarışmanın yeni yarışmacılarından Tuğçe'ye çok sert sözlerle yüklendi. Tuğçe'nin bir tarzı olmadığını ve olamayacağını söyleyen Saraçoğlu, Tuğçe'nin vizyonsuz bir yarışmacı olduğunu dile getirdi. 

İşte Gülşah Saraçoğlu'nun Doya Doya Moda Tuğçe ile ilgili sözleri:

Mira'dan daha şık olduğunu iddia ediyorsun. Mira bu hafta kötü gitmiş olabilir ama Mira'nın burada çok ama çok şık olduğu zamanlar oldu. Ki senin şurada  günde yaptığın kombinlerinde Mira'nın yanından geçemezsin. Madem öyle, 1. haftansa 'Mira'dan daha şıkım' deme. O puanlamada Sündüz de yerin dibine vurdu, Emel de vurdu, Betül de vurdu, hepsi vurdu. Hepsi dibi gördüler, hırslanıp kolyeyi aldılar. Umarım kalırsın. 

Bir şeyler öğrenme çabanı görüyorum. Ama benim şıklık anlayışıma asla uyan bir yarışmacı değilsin. Sen şık olamazsın. Senin vizyonun yok, olmayacak da zaten. Ben burada bunu 1 kere Sena'ya söylemiştim. Hiç unutmuyorum çünkü o kadar şansıyla haftalarca kaldı. Belki sen de o şanslardan birine sahipsin, belki sen de kalabilirsin bu vizyonsuzluğunla. 

Ben beğenmedim seni, 4 gündür beğenmedim. Evet dün bir şeyler yapmaya çalıştın o asker yeşili kombininle, en fazla o kadar gidebilirsin. Onun bi üstüne çıkamazsın, çıkamayacaksın da zaten. Senin modunu düşürmek için söylemiyorum bunları, fotoğraf o kadar belli ki. 

14/05/2020