Haftanın finalinde şok sözler: Düğün pastası gibisin

Doya Doya Moda haftanın finalinde günün konsepti 'Bahar Şıklığı' olarak belirlendi. Büyük bedene sahip 7 yarışmacı, haftanın finalinde 10 puan üzerinden yapılan değerlendirmede en yüksek puanı alarak haftanın birincisi ve altın kolyenin sahibi olmak için kıyasıya tarz yarışına girdi. O isimlerden biri de Su Baher'di. Ancak sevilen yarışmacının tarzı bir hayli eleştiri aldı.

Doya Doya Moda jürisi Gülşah Saraçoğlu: Pastel tonlarla araya patlak renk okey ama bu çok ara ve pastel renk. Bir kere eline aldığın çanta bir gece çantası. Simli bir çantayla, şiddeti olmayan bir ayakkabıyla asla olmaz. Elbisen çok güzel ama o elbiseyi ben giyerim ya da daha dar bedenli biri giymeli. Sen bu hafta neden bu kadar döküldün? Şöyle bir şey var. Bugünkü elbise tam yaşının elbisei ama hacimli ve fazla gösteriyor. Jarse şıklığında geldiğinde şahaneydin. Sen favori yarışmacılardan birisin ama hiç olmadı. 

Doya Doya Moda jürisi Seray Sever: Olduğundan büyük gösterecek kıyafetler giyiyorsun. Fiziğine uygun değil bu kıyafet. 

Doya Doya Moda jürisi Kemal Doğulu: Bu cümlelerle beni ayar ediyorsun. 36-38 beden birisi giyebilir bunu. Düğün pastası gibisin.

01/05/2020