'Seni göndermeden buradan gitmiyorum'

Doya Doya Moda haftanın finalinde kim birinci oldu? Kim yarışmaya veda etti. Tüm bu soruların cevapları bugün belli olacak. Tarzını yarıştırmak isteyen büyük beden 7 yarışmacı, şıklık mücadelesi vererek birinci olmak için ellerinden geleni yapıyor. Doya Doya Moda haftanın finalinde hazırlıklar yapılırken Hanzade ile Emel Başkan arasında 'Vizyonsuzluk' tartışması yaşandı. 

Doya Doya Moda'da haftanının final günü geldi çattı. Yarışmacılar pazaretsi gününden bu yana aldıkları ve haftanın finalinde alacakları puanlarla birincilik kolyesini takma mücadelesini verdi. Yarışmacılardan Hanzade ile Emel Başkan, birbirlerini tarzları üzerinden eleştirerek hararetin yükselmesine neden oldu. 

Doya Doya Moda Hanzade Nuh, 'Emel benim burada olmamdan çok rahatsızmış, ben daha buradayım. Seni göndermeden de buradan gitmiyorum' dedi. İşte tartışmaya dair o görüntüler...

DOYA DOYA MODA EMEL BAŞKAN KİMDİR?

Doya Doya Moda'nın sivri dilli yarışmacılarından Emel Başkan aslen Konyalıdır. 30 yaşında olan Emel Başkan günlük dizi Yemin’de oyuncu olarak yer almıştır. 85 kilo ve 46 beden olan Emel Başkan, doğuştan stil sahibi olduğunu belirtiyor. Emel Başkan Instagram hesabıyla da da adından söz ettiren isimlerden biri olarak göze çarpıyor. 

DOYA DOYA MODA HANZADE NUH KİMDİR? 

Doya Doya Moda'nın yeni yüzlerinden olan Hanzade Nuh'un hayatıyla ilgili bilgiler merak ediliyor ve TV8'in büyük beğeniyle izlenen programı Doya Doya Moda Hanzade kimdir? Kaç yaşında? gibi soruların cevaplarını internette aratıyor. Peki, Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Hanzade Nuh kimdir, kaç yaşında, nereli?

Doya Doya Moda yeni yarışmacısı Hanzade Nuh, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor ancak aslen Adanalı. Aşçılık yapan Hanzade Nuh, Doya Doya Moda programına katılma nedenini şu sözlerle dile getirdi. “Tarzıma çok güveniyorum, aynı zamanda enerjime çok güveniyorum.”

24/04/2020