Seray Sever Aslı'nın kıyafetlerini yorumladı

Doya Doya Moda'da Aslı'nın alışveriş esnasında beğendiği ve kombinlediği parçalar jüri üyeleri tarafından beğenilmedi. Seray Server, "Giyinmeyi bildiğine dair en ufak bir sinyal alamadım senden. Yüzde yüz arkadaşlarıma katılıyorum. Hiç bir fikrin yok!" ifadelerini kullandı.

Doya Doya Moda yarışmacısı Aslı'nın 2020 yaz konsepti adında yaptığı seçimler jüri üyeleri tarafından beğenilmedi. Değerlendirmelerini ve yorumlarını yapan Doya Doya Moda jürisi Aslı'nın eksiklerini söyledi.

Gülşah Saraçoğlu, Aslı'nın seçimlerine yönelik "Ben bugün karar verdim sen zevksiz bir kızsın. Vizyonsuz ve zevksiz bir kızsın. 3. gün geliyorsun üzerinden şıklık anlamında en ufak bir parça yok. Berbat bir saç berbat bir makyaj..." dedi.

Gülşah Saraçoğlu'nun yorumlarından sonra konuşan Kemal Doğulu ise "Daha iyisini yapmak için sadece 2 günün var. Bu iş şansla yürümüyor. Elenmemek için 5 gününüz var demiştim senin 2 günün var. Sana göre sen çok şıksın. Sen bu elbisenin altına dolgu topuk giymek zorundasın" dedi.

Seray Sever ise "Giyinmeyi bildiğine dair en ufak bir sinyal alamadım senden. Yüzde yüz arkadaşlarıma katılıyorum. Hiç bir fikrin yok!" ifadelerini kullandı.

16/07/2020