15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü
15 Mart Pazar 10.45'te : GÜNERİ CIVAOĞLU İLE ŞEFFAF ODA

15 Mart Pazar 10.45'te : GÜNERİ CIVAOĞLU İLE ŞEFFAF ODA

Tuvana Türkay’dan doğaçlama oyunculuk performansı… Güneri Cıvaoğlu ile Tuvana Türkay’dan dans sürprizi… Keyifli sohbet ve ENBE Orkestrası eşliğinde en güzel şarkılar Şeffaf Oda’da…

 

 

YAYIN TARİHİ: 15 Mart Pazar 

YAYIN SAATİ : 10.45

 

Ekranlarda bir Pazar klasiği haline gelen usta gazeteci Güneri Cıvaoğlu’nun sunduğu Şeffaf Oda TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

 

Güneri Cıvaoğlu İle Şeffaf Oda’ya 15 Mart Pazar günü; ENBE Orkestrası kurucusu ve şefi Behzat Gerçeker, ENBE’nin yeni albümünde kendi imzasını taşıyan “Ara Ne Olur” şarkısıyla güzel oyuncu Tuvana Türkay ve İncir şarkısıyla büyük beğeni kazanan başarılı genç İlyas Yalçıntaş konuk oluyor. Behzat Gerçeker genç yetenekleri nasıl keşfediyor? Yastığa başını koyduğunda ne diyor? Albümde hangi sanatçılar yer alıyor?Tuvana Türkay ilk bestesini hangi öğretmenine kızdığında yaptı? Kaç bestesi var? Şarkı sözü yazmaya ne zaman başladı? En son hangi konuyla ilgili şarkı yaptı?İlyas Yalçıntaş yarışmada neden İncir şarkısını söylemek için mücadele verdi? Bu kadar tutacağını biliyor muydu? Güneri Cıvaoğlu soruyor, konuklar tüm samimiyetleriyle yanıtlıyor.

 

Tuvana Türkay’dan doğaçlama oyunculuk performansı...

 

Güneri Cıvaoğlu ile Tuvana Türkay’dan dans sürprizi...

 

Keyifli sohbet ve ENBE Orkestrası eşliğinde en güzel şarkılar Şeffaf Oda’da...

 

Keyifli ve samimi bir sohbet için 15 Mart Pazar günü TV8 ekranından ayrılmayın.

 

 

Güncelleme: 13/03/2015 15:47:27
`