Güneri Civaoğlu İle Şeffaf Oda 30. Bölüm ( 10/05/2015)

Ekranlarda bir Pazar klasiği haline gelen usta gazeteci Güneri Cıvaoğlu’nun sunduğu Şeffaf Oda TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.Güneri Cıvaoğlu Anneler gününde başarılı 3 güzel kadını ağırlıyor.Güneri Cıvaoğlu İle Şeffaf Oda’ya 10 Mayıs Pazar günü; “Karla Karışık” adlı yeni single albümü ile Meyra, “Kocan Kadar Konuş-Diriliş” kitabıyla Şebnem Burcuoğlu ve akademisyen Ebru Güzel konuk oluyor. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan kitabının devamı gelecek mi? Yard.Doç.Dr. Ebru GÜZEL Okan Üniversitesi MYO Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı olmanın ilk adımlarını atmaya ne zaman karar verdi? Hangi konuda kitap hazırlığında? Güneri Cıvaoğlu soruyor, konuklar tüm samimiyetleriyle yanıtlıyor. Meyra ile annelik üzerine keyifli sohbetin gerçekleştiği programda Şebnem Burcuoğlu ve Meyra düet yapıyor.

Ekranlarda bir Pazar klasiği haline gelen usta gazeteci Güneri Cıvaoğlu’nun sunduğu Şeffaf Oda TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.Güneri Cıvaoğlu Anneler gününde başarılı 3 güzel kadını ağırlıyor.Güneri Cıvaoğlu İle Şeffaf Oda’ya 10 Mayıs Pazar günü; “Karla Karışık” adlı yeni single albümü ile Meyra, “Kocan Kadar Konuş-Diriliş” kitabıyla Şebnem Burcuoğlu ve akademisyen Ebru Güzel konuk oluyor. 
 
Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan kitabının devamı gelecek mi? Yard.Doç.Dr. Ebru GÜZEL Okan Üniversitesi MYO Pazarlama ve Reklamcılık Bölüm Başkanı olmanın ilk adımlarını atmaya ne zaman karar verdi? Hangi konuda kitap hazırlığında? Güneri Cıvaoğlu soruyor, konuklar tüm samimiyetleriyle yanıtlıyor.
 
Meyra ile annelik üzerine keyifli sohbetin gerçekleştiği programda Şebnem Burcuoğlu ve Meyra düet yapıyor.

10/05/2015