Muhteşem Bir Komedi Dizisi Hom/Ofis Yakında Başlıyor!

Muhteşem Bir Komedi Dizisi Hom/Ofis Yakında Başlıyor!

Hom/Ofis’te her çalışan ve her aile kendisinden bir şeyler bulacak...

Hom/Ofis’te her çalışan ve her aile kendisinden bir şeyler bulacak!

 

Başrollerini; Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Ani İpekkaya, Emin Gümüşkaya, Samet Göksu, Çağlar Bade Türe, Semra Güzel, Ozan Uygun, Zeynep Sevi Yılmaz, Mesut Can Tomay’ın paylaştığı yapımcılığını ise MinT Yapım’ın üstlendiği “Hom/Ofis” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak. 

 

Evden çalışmak bize uymaz! Evden çalışmak hiç de o kadar kolay değil! Hele ki Hamdi gibi kalabalık bir aileye sahipseniz… “Hom/Ofis” evden çalışmanın kalabalık ve geleneksel Türk aile yapısına hiç uygun olmadığını gösteren ve yeni aile meselelerinin konu edildiği sevimli, sıcak bir komedi dizisi… 

 

Genel Hikaye:

Kalabalık bir ailede, büyük bir gürültü içinde yaşayan Hamdi, sabahları işe gittiğinde rahat bir nefes almaktadır. Elinden gelse her gün fazla mesaiye kalacak, hatta yatılı olarak bile çalışacaktır. Evdeki gürültü, aile fertleri arasındaki çatışmalar,  her şeye burnunu sokan annesi, babaanne ile aynı odada kalan evin genç kızı, ergen oğlu ve tabii ki karısı, sevimli, sıcak ama çekilmesi zor bir atmosfer oluşturmaktadır. 

 

Hamdi tüm çevresinin imrendiği sempatik ailesi için tek bir şey söylemektedir “Ah ah! davulun sesi uzaktan hoş gelir.”Bu çılgın ev hayatı devam ederken, Hamdi’nin hayatı bir gün hiç beklemedik bir gelişmeyle altüst olur. Çalıştığı iş yeri bir karar almıştır ve işe artık herkes evlerinden devam edecektir. Yani Hom/Ofis! İlk başta kulağa hoş gelen evden çalışma fikri Hamdi’nin ailesini yakından tanıdıkça sevimli bir maceraya dönüşecektir.

Güncelleme: 21/11/2014 17:28:55
`