16 Ocak Cuma - 23.15'te: Hülya Avşar (Yeni Bölüm)

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu; Nurseli İdiz! 16 Ocak Cuma 23.15’te TV8’de...

YAYIN TARİHİ: 16 OCAK CUMA

YAYIN SAATİ : 23.15

 

Cuma akşamlarınızı hoş bir sohbet ile geçirmeniz için Hülya Avşar sizi stüdyosuna davet ediyor. 

 

Her hafta farklı ve özel konukları ile ekranlarda olan Hülya Avşar samimi, içten, doğal bir sohbet ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

 

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu;  Nurseli İdiz.  Nurseli İdiz bugüne kadar hayatında yaşadığı sıkıntılı dönemleri ve hakkında merak edilen her şeyi tüm içtenliği ile cevaplayacak.

 

Hülya Avşar’ın “Nurseli bir nokta var” demesi ile bunun bir kırılma noktası olduğunu söyleyen Nurseli İdiz, Hülya Avşar’ın “Nedir o?” sorusu üzerine “97 senesinde önce boşandım, sonra büyük bir iflas yaşadım, 5,5 trilyon gibi bir borç ödedim, çokta istismar edildim” diyerek yaşadığı zor günleri anlattı. Hülya Avşar’ın “Nelerden kaçtın hayatında?” sorusuna  “Kendimi eve kapatıyordum” diye cevaplayan Nurseli İdiz, Hülya Avşar’ın “Böyle hayat mı olur?” sorusuna ise; “Dibe vurduğunu, ikinci baharın kendisi için son bir senedir başladığını söyledi.” 

 

Hülya Avşar’ın sorduğu, Nurseli İdiz’in özel hayatı ile ilgili birçok soruya samimi ve içten cevap verdiği programda, eğlenceli ve sürprizlerle dolu bir sohbet yaşanacak. 

 

Hülya Avşar ile renkli, eğlenceli bir sohbet 16 Ocak Cuma TV8’de!

Güncelleme: 15/01/2015 15:00:16
`