BU AKŞAM 23.00'TE : HÜLYA AVŞAR (YENİ)

"BURCU ESMERSOY OLABİLMEMİN EN BÜYÜK SEBEBİ BELKİ DE ANNE BABA SEVGİSİNDEN YOKSUN YETİŞMEMDİR" HÜLYA AVŞAR’IN BU HAFTAKİ KONUĞU; BURCU ESMERSOY.

 

 

YAYIN TARİHİ: BU AKŞAM

YAYIN SAATİ : 23.00

 

Cuma akşamlarınızı hoş bir sohbet ile geçirmeniz için Hülya Avşar sizi stüdyosuna davet ediyor. 

 

Her hafta farklı ve özel konukları ile ekranlarda olan Hülya Avşar samimi, içten, doğal bir sohbet ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

 

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu;  Burcu Esmersoy.  Burcu Esmersoy bugüne kadar yaşadığı hayatı ile ilgili samimi itiraflarda bulundu. 

 

Hülya Avşar “Burcu Esmersoy’un nasıl bir ailesi var dediğim zaman şoklara girdim” dedi. Burcu Esmersoy’da “22 sene boyunca babaanne ve dede ile birlikte yaşadım, annemin kayınvalidesi vefat edene kadar 12 sene kadar anneme teyze dedim” dedi ve “Ben yere düştüğüm zaman annecim diye değil babaannecim diye ağlarmışım” dedi. Hülya Avşar’ın; “Acaba o yüzden mi senin ilişkilerinde problemler çıkıyor” sorusuna Burcu Esmersoy; “İki kere aşık oldum. Bir tanesinde 5 yıl kadar aşk acısı çektim” diye cevap verdi. Hülya Avşar; “Karşındaki erkek sana ne yaptığı zaman senin gönlünü feth edebilir?” diye sordu. Burcu Esmersoy’da; “Dünyadaki tek kadın gibi hissettirse yeter” dedi. Çocukken bir aileye sahip olamadığını söyleyen Burcu Esmersoy, iyi bir aile kurmak istediğini söyledi. Özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yapan Esmersoy; “Burcu Esmersoy olabilmemin en büyük sebebi belki de anne baba sevgisinden yoksun yetişmemdir” dedi. 

 

Hülya Avşar’ın sorduğu, Burcu Esmersoy’un özel hayatı ile ilgili birçok soruya samimi ve içten cevap verdiği programda, eğlenceli ve 

sürprizlerle dolu bir sohbet yaşanacak. 

 

Hülya Avşar ile renkli, eğlenceli bir sohbet 23 Ocak bu akşam 23.00’te TV8’de!

 

 

Güncelleme: 23/01/2015 15:16:02
`