Hülya Avşar Show 15 Ekim Çarşamba

Hülya Avşar Show 15 Ekim Çarşamba

Hülya Avşar Show hafta içi her akşam 17.00’de TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

YAYIN TARİHİ : 15 EKİM ÇARŞAMBA 17.00

 

Hülya Avşar Show  hafta içi her akşam 17.00’de TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor. Kadından yaşama, modadan sağlığa, aktüelden sanata birçok konuyu alanında uzman konuklar ve sevilen isimler ile değerlendirecek olan Hülya Avşar, ekranda sorulmadık soru bırakmayacak.

 

Merak edilenler araştırılacak, beraber sorulacak, beraber sorulara cevaplar aranacak.Hülya Avşar Show’un 15 Ekim Çarşamba günü konukları; Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un oyuncu kızları Derya ve Ferhan Şensoy,estetik ve plastik cerrahi uzmanı Op.Dr.Bülent Cihantimur. Hülya Avşar’a konukları ile sohbette stüdyonun daimi misafiri klinik psikolog Dr.Mehmet Şakiroğlu  da yorumları ile katılıyor. 

 

Yoğun bir iş günü sonrası akşama neşe içinde başlamak isteyenlerin programı Hülya Avşar Show’da Hülya Avşar ile Mehmet Şakiroğlu “İş yerinde günümüz kötü geçtiyse eve geldiğimizde ne yapmalıyız? İşyerinde ki tüm olumsuzlukları bırakıp eve neşeli bir şekilde gelmek için kendimizi zorlamak zorunda mıyız? İstediğimiz duyguyu yaşamak, samimi olmak daha doğru olmaz mı? “ gibi sorulara birlikte yanıt arayacaklar. 

 

Neşe, sohbet, kahkaha, merak, bilgi, aktüaliteye dair her şey HÜLYA AVŞAR SHOW  ile 15 Ekim Çarşamba 17.00'de TV8 ekranlarında.

Güncelleme: 14/10/2014 17:44:46
`