7 Kasım Cuma 20.00'de: Kel Alaka (Yeni Bölüm)

Yetenek Sizsiniz şampiyonu stand- up’cı ve oyuncu Atalay Demirci “Kel Alaka” programı ile TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

YAYIN TARİHİ : 7 Kasım Cuma 

YAYIN SAATİ : 20.00 

 

Yetenek Sizsiniz şampiyonu stand- up’cı ve oyuncu Atalay Demirci “Kel Alaka” programı ile TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. 

 

Atalay Demirci’nin sunduğu program “KEL ALAKA’da; stand-up sırasında izleyiciler ile sohbet ediyor ve stüdyoda bulunan izleyiciler arasından 8 kişiyi sahneye davet ediyor. tv8.com.tr’ye gönderilen videolar üzerinden yapılan yorumlar ile yayınlanan videolar izleyen kişiler tarafından oylatılıp, en çok beğenilen video haftanın birincisi seçiliyor. Birinci olan kişi büyük ödül yani 10 bin TL.’nin sahibi oluyor. 

 

İzleyenlerin katılımı ile daha da renklenen programda, her hafta birbirinden renkli ve eğlenceli videolarını tv8.com.tr adresine gönderecek olan izleyiciler programa katılma şansını yakalayacak. Eğlenmek, gülmek ve hoş bir sohbet izlemek istiyorsanız 7 Kasım Cuma TV8 ekranlarında “KEL ALAKA” yı sakın kaçırmayın...

Güncelleme: 07/11/2014 11:56:38
`