Kırmızı Oda dizisinin yayın günü belli oldu

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, TV 8'in yeni ve iddialı dizisi Kırmızı Oda'nın yayın günü ve yayın saati belli oldu. Peki Kırmızı Oda ne zaman başlayacak? İşte Kırmızı Oda'nın yayınlanacağı gün ve saat...

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği TV8’de ekrana gelecek olan “KIRMIZI ODA”nın yayın günü ve saati belli oldu.

Hayatın içinde bugüne kadar konuşulmamış, konuşulamamış ne varsa “KIRMIZI ODA”da ortaya çıkacak. İnsan hayatının en derin sırları “KIRMIZI ODA”da anlatılacak.

Merakla beklenen dizi tüm bu insan hikayelerini farklı konuk oyuncu kadrolarıyla ekrana getirecek. Dizinin başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan yer alıyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk olacaklar. Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir “KIRMIZI ODA”nın ilk bölümünün konukları!

Cem Karcı yönetmenliğinde çekimlerine başlayan “KIRMIZI ODA”, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırıldı.

“KIRMIZI ODA” Cuma günü saat 20:00'de TV8 ekranlarında olacak...

29/08/2020