5 MART PERŞEMBE 20.00 MARAL:EN GÜZEL HİKAYEM

5 MART PERŞEMBE 20.00 MARAL:EN GÜZEL HİKAYEM

HAZAL KAYA VE ARAS BULUT İYNEMLİ’NİN BAŞROLLERİNİ PAYLAŞTIĞI MARAL: EN GÜZEL HİKAYEM 5 MART PERŞEMBE TV8’DE! “Bazen başınıza bir mucize gelir. Ama belki de ihtiyacınız olan şey, bir mucize değildir.”

 

Yayın Tarihi : 5 MART PERŞEMBE

Yayın Saati  : 20.00

 

Yönetmen   : Deniz Koloş

Senarist    : Pınar Bulut Deren

Oyuncular : Hazal Kaya (Maral), Aras Bulut İynemli (Sarp), Ceyda Duvenci (Deniz), Reha Özcan (Halis), Rıza Akın (Muhsin), Gümeç Alpay (Aslı), Cankat Aydos (Tahsin),  Bige Önal (Alara), Elvan Boran  (Nilüfer), A.Olgun Sunear (Benan), Fırat Altınmeşe (Oytun)

 

Genel Hikaye

 

Hayallerinin peşinden giden sıra dışı bir kızla, geçmişinin peşinden giden deli dolu bir genç adamın hikayesi bu.

 

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren, yaşam sevinciyle dolu, derin bir nefes gibi bir kızdı Maral. İleride bir gün yöneticisi olma hayalleri kurduğu çok katlı mağazanın pastanesinde garson olarak çalışmaya başladı. Ve başladığı ilk gün aşık oldu Sarp’a. Pastanenin serseri ruhlu çikolata şefine.

 

Ele avuca sığmaz, şeytan tüylü, on parmağında on marifet, başına buyruk bir adamdı Sarp. O da Maral’dan etkileniyordu. Kimbilir belki de aradıkları, birbirleriydi hayatta.

 

Hiçbir zaman bilemediler.

 

Çünkü  bir mucize oldu.

 

Ve Maral, bir süreliğine mağazanın başına geçti.

 

Şimdi Maral’la Sarp arasında uzun, aşılmaz koridorlar var. Maral bu rengarenk, ışıltılı hayaller mağazasında Sarp’a ulaşmaya çalışırken, bir yandan da binbir zorlukla mağazayı yönetmeye çalışıyor. Mağazanın ürkütücü sahibi Halis Bey, kararlı ve tehlikeli eşi Deniz, kreatif direktör Benan ve diğerleri… Maral’ın aşması gereken engeller o kadar fazla ki.

                

Güncelleme: 03/03/2015 11:01:16
`