21 Kasım 2019 MasterChef Türkiye'de Kıvanç'tan tepki çeken davranışlarıyla ilgili net açıklama

Masterchef Türkiye 21 Kasım 2019 tarihli 52. bölümde eleme adaylarından Masterchef Kıvanç Ermiş ile Danilo şef arasında ilginç bir diyalog gerçekleşti. 4 adaydan kim giderse gitsin herkesin üzüleceğini söyleyen Kıvanç, üslubuyla ilgili eleştirilere de 'yanlış yaptığımı düşünmüyorum' dedi.

Masterchef Türkiye'de geçtiğimiz günlerde Yasin ile Kıvanç arasında hararetli bir tartışma yaşanmış ve bu tartışma sosyal medyada da geniş yankı bulmuştu.


MASTERCHEF KIVANÇ KİMDİR? KIVANÇ ERMİŞ KAÇ YAŞINDA? NERELİ

Kıvanç Ermiş 16 Mayıs 1995 Bodrum doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Bodrum'da tamamladı. Ailesinin Bodrum'da işletmesi var. Küçüklüğünden beri mutfağa hep ilgisi olduğunu belirten Kıvanç, insan ilişkilerine de önem veriyor. Basketbol hayatında büyük bir yer kaplıyor. Lise öğrenimi için Antalya'ya gitti ve lise son sınıfta büyük bir sakatlık geçirdi ve sporu bırakma kararı aldı. Hayatında hep tutku olarak kalmış iş için eğitim almak istediğini farketmiş ve daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi gastronomi bölümüyle mutfak hayatı başlamış oldu. Eğitimi devam ederken çok önemli insanlarla tanışarak, çok güzel fırsatlar yakalamış. Öğrenciliği devam ederken Private cheflik yapmaya başlamış ve daha sonra bir kaç işletmenin talepleriyle danışmanlık yapmaya karar vermiş. Kıvanç Ermiş, mutfağın hayatında her zaman tutku olduğunu ve bu tutkuyu da şimdi MasterChef'te göstermek istediğini dile getiriyor.
 

21/11/2019