Düelloyu kazanan kaptan açıklandı

MasterChef 2021'de 6. hafta heyecanı kaptanlık oyunu ile başladı. Oyunu kazanarak mavi takım kaptanı olan Tahsin kırmızı takım kaptanı olarak Burcu'yu seçti. Peki düelloya çıkan kaptanlardan hangisi kazandı? İşte şeflerin kararlarını açıkladığı o anlar...

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de heyecan, altıncı haftada kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam, MasterChef 2021'de kaptanlık oyunu sonrasında takımlar belirlendi. Finalde ise kaptanlar, avantaj için düelloda karşı karşıya geldi. İşte MasterChef Türkiye yeni bölümde yaşananlar...

MASTERCHEF'TE KAPTANLAR DÜELLOSUNU KİM KAZANDI?

İlgiyle takip edilen MasterChef 2021'de yeni haftada mücadele edecek kaptanlar ve takımları belli oldu. Altıncı haftanın ilk gününde yarışmacılar, kaptanlık oyununda karşı karşıya geldi. Gecenin en iyi menemenini yapan Tahsin, mavi takım kaptanı oldu. Tahsin, kendisine rakip olarak Burcu'yu kırmızı takım kaptanını seçti.

Bu akşam, 27 Eylül Pazartesi günü MasterChef Türkiye'de mavi takım kaptanı Tahsin ile kırmızı takım kaptanı Burcu, güçlü bir takım oluşturmak için sırayla yarışmacı seçimi yaptı. MasterChef 78. bölümde iki iddialı takım ortaya çıktı.

MasterChef son bölümde finalde ise kaptanlar düellosu ekrana geldi. İki kaptan, ilk takım oyununda verilecek avantaj için mutfağa girdi. Şefler, kaptanlardan 30 dakika içinde onar tane İzmir bombası yapmalarını istedi. Süre bitiminde şefler, kazanan ismi seçmekte zorlandı. Birbirinden lezzetli İzmir bombalarının yapıldığı kaptanlar düellosunda kazanan ve takımına avantaj kazandıran isim Tahsin oldu.

28/09/2021