İşte gecenin kazanan tabağı

MasterChef 2021'de ana kadronun 7. ismi belirlendi. Peki gecenin kazananı kim oldu? İşte şeflerin tadım sonrası kararlarını açıkladığı o anlar...

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de ana kadro yarışmacıları yavaş yavaş belli oluyor. MasterChef 2021’de bu hafta final turuna kalan ikinci grup yarışmacıları mücadele ediyor. Bu gruptan ana kadroya ilk giren isim Şükrü Özsarı idi. Bu akşam ise ana kadroya giren yedinci isim belli oldu.

MASTERCHEF 2021 ANA KADROSUNA GİREN 7. İSİM KİM OLDU?

Her sezonu ayrı bir heyecan ve ilgiyle takip edilen yarışmada eleme turları nefes kesen mücadelelere sahne oluyor. MasterChef Türkiye 2021 ana kadrosuna giren isimler, final turunda belli oluyor. Bu hafta, final turu ikinci grubunun mücadelesi ekrana geliyor. Bu gruptan ilk ana kadroya dahil olan isim Şükrü Özsarı, Mehmet şefin şans verip final turuna çıkardığı yarışmacı idi.

MasterChef Türkiye’nin 9 Ağustos Pazartesi bölümünde heyecan yine doruktaydı. İddialı yarışmacıların oyunlar öncesinde söylemleri ortamı gerdi. İlk oyunda şefler, yarışmacılardan deniz mahsüllü niyokki istedi. İtalyan mutfağının meşhur yemeği diğer adıyla gnocchi yapmak için 40 dakika süre verildi. Süre bitiminde şefler, tadım yaparak sonraki tura geçen altı ismi açıkladı.

MasterChef 2021’de bu akşam final oyununa kalan isimler; Lara, Zerda, Hasan, Araz, Merve, Hamza oldu. Bu yarışmacılara, yaratıcılık oyununda verilen ana ürün yenidünya idi. Bu ürünle yapılacak kreatif yemek için verilen süre yine 40 dakika oldu. Sürenin bitiminde şefler, tadım yaparak günün kazanan ismi belirledi. Bu akşam, en başarılı tabağı çıkarıp adı yazılı önlüğü alan isim Hamza oldu. Hamza Mercimek, MasterChef 2021 ana kadrosuna giren yedinci yarışmacı oldu.

10/08/2021