MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında? İşte ilk sözleri...

MasterChef Orhan Eren kimdir sorusunun yanıtı, sevilen ve heyecanla takip edilen yarışmacı programı MasterChef'in izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Peki, MasterChef Orhan Eren kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne?

MasterChef Türkiye'de geçtiğimiz hafta Onur Dursun elendi. Binlerce izleyici, MasterChef Türkiye'nin 9. bölümünde yeni katılan 15.yarışmacı Orhan Eren'in kim olduğunu merak ediyor. Peki, MasterChef Orhan Eren kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne? İşte Orhan Eren kimdir? sorusunun yanıtı... 

MasterChef Orhan'ın ilk sözleri

MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacısı Orhan Eren, stüdyoya geldiği anlarda kurduğu ilk cümleler şu şekilde oldu: 'Kambersiz düğün olmaz dedim ve geldim. Mutluyum, geri dönmek önemliç Her şey bitti dediğiniz an hayat yeniden başlıyor. Yemeği herkes biliyor ama hayatta öğrenecek çok daha fazla şey var. Her şey şef olmakla bitmiyor. Daha tamamlanması gereken çok şey var. Hem ben onlara öğreteceğim, hem de onlardan öğreneceğim.

MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında?

Orhan Eren kimdir sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 46 yaşında olan Orhan Eren "Herkes birincilik için gelir ama ben başarılı olmak için katıldım" diyerek rakiplerine meydan okuyor.

MasterChef Yasin Obuz'dan Orhan Eren yorumuyeni yarışmacı yorumu

Nasıl bir kurtlar sofrasına geldiğinin farkında değil ama zamanla görecek.

08/09/2019