MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte MasterChef'te elenen isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? sorusu yanıtını buldu. TV8 ekranlarına izleyiciyle buluşan MasterChef Türkiye'de elenen isim belli oldu. İşte kıyasıya mücadelenin yaşandığı haftada, MasterChef'ten elenen isim...

MasterChef Türkiye'de bu hafta 2 dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve Kırmızı takımlar arasında oynanan bu oyunlar, dikkat çeken anlara sahne oldu. Menülerini şeflere beğendirmeye çalışan yarışmacılar ellerinden geleni yaptı. 2 dokunulmazlık oyunu sonucu belirlenen 4 adaydan biri, MasterChef Türkiye'den elenerek, şampiyon olma hayallerine veda etti. 

MASTERCHEF TÜRKİYE'DEN KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de Ekin Eylem Ulaş, Eda Karabulut Nayir, Mustafa Aydın ve Onur Dursun eleme adayı olarak belirlendi. Bu dört yarışmacı dokunulmazlıklar ve bireysel dokunulmazlıklar ardından, şeflere son bir tabak hazırlayarak, elenmemek için ter döktüler. Şeflerin istediği zorlu tabağı hazırlamak için uğraşan 4 yarışmacıdan hangisi MasterChef'ten elendi?

MasterChef'ten kim elendi? Sorusu günün en çok aratılan ve merak edilen konularının başında geldi. Peki MasterChef'ten kim elendi?  Eleme adayı olarak belirlen Ekin Eylem Ulaş, Eda Karabulut Nayir, Mustafa Aydın ve Onur Dursun, kendilerinen istenen tabağı hazırlamak için dakikalarla mücadele ettiler. Bunun sonucunda tabağı şefler tarafından geçer not almayan Onur Dursun MasterChef'ten elenen isim oldu. 

ONUR DURSUN KİMDİR?

20 yaşındaki Onur Dursun, MasterChef'e İzmir'den katılıyor. İzmir'de sağlık görevlisi olarak çalışan Onur Dursun, ' Bu yılın MasterChef'i Hasankaleli Onur olacak' ifadelerini kullanarak yarışmaya başlamadan önce iddialı bir aşçı olduğunu dile getirmişti. 

04/09/2019