3 Ağustos Pazartesi-4 Ağustos Salı/20.00:Rising Star Türkiye (Canlı)

Bu Yaz TV8’de Yepyeni Bir Heyecanda Beraberiz… “Rising Star Türkiye “ 3 Ağustos’tan İtibaren Her Pazartesi ve Salı TV8’de!

Yayın Tarihi: 3 Ağustos Pazartesi / 4 Ağustos Salı 

Yayın Saati: 20.00 / Canlı

 

Yeni! Canlı! Heyecanlı!

 

Dünyanın ilk interaktif ses yarışması “Rising Star Türkiye” 3 Ağustos Pazartesi canlı yayınla TV8’de başlıyor!

 

Jüride; Gülben Ergen, Demet Akalın, Mustafa Sandal ve Fuat Güner.Sunucu Öykü Serter. 

 

Ayrıca, izleyiciler de oylarıyla birer jüri. Yarışmacı ise sahnede tek başına! Ta ki, jüriden geçerli oyu alana kadar! Led ekranın kalkması yarışmacıların alacağı oya bağlı!  

 

Rising Star Türkiye sahnesine çıkan her yarışmacı performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran led ekranı kaldırmaya çalışacak. 

 

Peki, hangi yarışmacı iyi bir performans sergileyerek led ekranı kaldırıp jürinin ve seyircinin karşısına çıkmayı başaracak? 

 

İnteraktif bir stüdyodan ekrana gelecek olan Rising Star Türkiye’de; akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmış olan özel uygulama ile izleyici ve uzman jüri anlık oylar verecek, heyecan dolu anlar yaşanacak. 

 

Mobil uygulama ile ekran başındaki izleyicilerin de oylarıyla rol aldığı interaktif ses yarışması “Rising Star Türkiye” 3 Ağustos Pazartesi TV8 ekranında! 

 

yaz Gülben Ergen, Demet Akalın, Mustafa Sandal ve Fuat Güner’li jürisi, interaktif konsepti ve muhteşem amatör sesleriyle Rising Star Türkiye ile TV8’de yine beraberiz.  

 

TV8 Yan Ekran uygulamasını indirmek için;

IOS:https://goo.gl/Z25G1r

Android:https://goo.gl/4l2hX1

Güncelleme: 03/08/2015 11:12:47
`