22 Şubat Pazar / 18.00'de: Recep İvedik 3

22 Şubat Pazar / 18.00'de: Recep İvedik 3

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir.

YAYIN TARİHİ: 22 Şubat Pazar

YAYIN SAATİ : 18.00 

 

YÖNETMEN : TOGAN GÖKBAKAR

OYUNCULAR: ŞAHAN GÖKBAKAR, ZEYNEP ÇAMCI, OKTAY DENER, EROL GEDİK

TÜRÜ: 2010 KOMEDİ

 

FİLMİN KONUSU: 

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiçbiri içindeki sıkıntıya çare bulamaz. Bu sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer.

 

Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir süre Recep'in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbirilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır. İkisi beraber Recep'in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Ancak bunların hiçbiri Recep'in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yapmadığı bir şey yapıncaya kadar.

Güncelleme: 20/02/2015 12:21:33
`