KEREMCEM VE GİZEM KARACA "KÜÇÜK ORTAK" FİLMİNDE BİR ARAYA GELDİ!

KEREMCEM VE GİZEM KARACA "KÜÇÜK ORTAK" FİLMİNDE BİR ARAYA GELDİ!

“KÜÇÜK ORTAK” TV filmi yakında TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak, yapımcılığını Barakuda yapımın üstlendiği vebaşrollerini ise Keremcem ve Gizem Karaca’nın paylaştığı “KÜÇÜK ORTAK”TV filmi yakında TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.Çekimleri İstanbul’da devam eden romantik-komedi tadındaki filmin setindeKeremcem ve Gizem Karaca karşılıklı oynadıkları sahnelerde eğlenceli anlaryaşadı.

 

İlk kez TV8’de izleyici ile buluşacak olan Küçük Ortak filminde ayrıca ustaoyuncu Serra Yılmaz, Nergis Kumbasar, Enis Arıkan ve küçük oyuncu SibelMelek Arat da rol alıyor.

 

Küçük Ortak Genel Hikaye;

Küçük Ortak, bir reklam ajansında reklam yazarı olarak çalışan Ceren’inşartlar gereği hayatına giren küçük çiçek satıcısı Ayşe sayesinde hayatınındeğişmesi üzerine kurulu… Ceren parlak bir reklam yazarıdır. Sarı Güçadındaki bir reklam ajansına transfer edilmiş, ancak şirketin büyük hissedarıSelim senenin yarısını Avrupa’da geçirdiği için kendisiyle yeni tanışmıştır.

 

Selim’in dönüşü beraberinde şirkette büyük bir konkur hazırlığını da getirir.Dünyaya açılacak bir çocuk giyim üreticisi olan Cici markası çalışacağı yeniajansı seçmek için konkur açacak, ancak Sarı Güç’ün konkura yeterli olupolmadığına karar vermek için öncelikle ajansı ziyaret edip karar verecektir.Selim Ceren’i tanımadığı için, konkura hazırlık aşamasında ajansın diğeryazarı Emel’e de görev verir. Böylece firma sahibi Meral Hanım geldiğindeikisi de ön sunum yapacaktır. Meral hanımın çalışacağı ajansta aradığı tekşart, kampanyasını hazırlayanların çocuk sahibi olmasıdır. Ceren bunuduyduğunda Selim’e 7 yaşında bir kızı olduğu yalanını söyler. Selim’in isehayatta tahammül edemediği iki şey vardır: yalan söylenmesi ve çocuklar…

 

Selim’den daha görür görmez etkilenmiş olan Ceren ise artık ikisine desahiptir.

Güncelleme: 02/08/2016 13:56:42
`