28 NİSAN SALI / 20.00: SURVİVOR ALL STAR (YENİ BÖLÜM)

28 NİSAN SALI / 20.00: SURVİVOR ALL STAR (YENİ BÖLÜM)

Survivor All Star'da birleşme heyecanı! Ünlüler ile Gönüllüler aynı adada yaşayacak!

Yayın Tarihi :  28 Nisan Salı

Yayın Saati  :  20.00

 

Survivor All Star’da iki ayı geride bırakan oyuncular kıyasıya mücadele etmeye devam ediyor. Birleşme Partisi ile bir araya gelecek olan yarışmacılar aynı adada yaşamaya başlayacak. 14 yarışmacının bir arada yaşayacağı yarışmada bazı değişiklikler olacak. İki takım olarak adada yaşamaya başlayacak olan yarışmacılar aynı adada hayat mücadelesi verecek.

 

Takım içerisinde her hafta kişisel dokunulmazlığı alacak yarışmacı gitmesi için bir aday önerebilecek. SMS birincisi ve kişisel dokunulmazlığı kazanan kişi birer isim yazma hakkına sahip olacak. Ayrıca konseyde en çok ismi yazılan kişi de gitmeye aday olacak. Üç yarışmacı arasında en az oyu alan kişi Survivor All Star macerasına veda edecek. Ayrıca yarışmada bu seneye özel olarak hazırlanan yarışmanın birincisine verilecek 10 yılın Survivor All Star altın kupası hediye edilecek.

 

Birleşme Partisinde izleyenleri sürprizler bekliyor!

 

Gecenin konuğu Hadise...

Geceye canlı performansıyla katılacak Hadise ile yarışmacılar muhteşem bir gece geçirecek.

 

Birleşme partisi ile adaların birleşeceği Survivor All Star’da keyifli bir akşam yaşanacak. Birleşme Partisinde başka bir yarışma formatı olan Yok Böyle Dans’ı oynayacak olan yarışmacılar, kendilerine eşlik edecek Dominik Cumhuriyeti’nin en iddialı dansçı partnerleri ile koreografilerini çalışacaklar. Birleşme Partisine özel olarak yapılacak olan yarışmada jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Alp Kırşan ve Hadise oylama yapacak ve kazanana ödül verilecek.  Programda ayrıca Var Mısın Yok Musun yarışması da oynanacak ve keyifli anlar yaşanacak.

 

Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba 20.00 ‘de TV8’de.

 

Güncelleme: 27/04/2015 17:59:46
`