Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? İşte eğlenceli o anlar

Survivor 2021'de 17. hafta heyecanı tüm hızıyla sürerken ünlüler ve gönüllüler takımı Anlat Bakalım oyununda karşılaştı. Peki oyunu hangi takım kazandı? İşte birbirinden eğlenceli o anlar...

Sevilen yarışma Survivor 2021'in sevilen oyunu Anlat Bakalım oyununda yine kahkaha eksik olmadı. Survivor 80. bölümde yeni hafta başladı ve Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyunu sonrasında Anlat Bakalım oyununda karşılaştı. Epey eğlenceli geçen oyunda tansiyonun yükseldiği ve tartışmaların yaşandığı anlar da oldu. Günün sonunda Anlat Bakalım oyununu kazanan takım, tatlı bir ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR'DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021'de bu akşam Anlat Bakalım heyecanı yaşandı. 29 Nisan Perşembe Survivor yeni bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı, ödül oyunu sonrasında Anlat Bakalım oyununda karşılaştı. Yarışmacılar, Anlat Bakalım oyununda verilen sürede en çok kelimeyi bilmeye çalıştı. Oyun sırasında kelimeyi anlatan ve tahmin etmeye çalışanın halleri izleyenleri yine güldürmeyi başardı. Oyunda bir arada İsmail ile Steven arasında sözlü bir tartışma yaşandı. Araya giren Murat Ceylan, iki tarafı da sakinleştirirken zorladı. Günün rekoru kıran ikili son oyunda çıkan Poyraz ve Dora ikilisi oldu. Survivor Türkiye'de Anlat Bakalım oyununda skor 4-4 olunca en iyiler mücadelesine geçildi. Oyun öncesinde kimin başlayacağına karar vermek için Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu taş-kağıt-makas oynadı. Batuhan kazanınca ilk olarak Gönüllülerin başlamasını istedi. En iyiler karşılaşmasında Ünlüler takımından Sergen ve Melis, Gönüllüler takımından Poyraz ile Dora çıktı. Gönüllüler takımı, 5-4 skorla Anlat Bakalım oyununu kazanan takım oldu. Bu oyunu kazanan Gönüllüler takımı, Züber'den fıstık ezmesi ve çekirdeksiz hurma yemeyi haketti.

30/04/2021